پارسیس کیش

پروژه برجهای دوقلو پارسیس واقع در جزیره کیش

 

برجهای پارسیس کیش در قطعه زمینی به وسعت حدود 20000 متر مربع در اراضی شرقی جزیره کیش و در منطقه ایی که تمامی برجهای مسکونی لوکس جزیره واقع شده اند و در نزدیکی سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس در 2 برج 15 طبقه با زیر بنای 60000 متر مربع در حال ساخت می باشد .

با توجه به مشخصات کارفرما و گروه سازنده ، طراحی و معماری صورت گرفته و متریال به کار رفته در ساخت آن بدون شک در آینده نزدیک یه یکی ازبهترین مجموعه های مسکونی کشور تبدیل خواهد شد. مالک زمین و کارفرمای ساخت این پروژه شرکت آتیه پارسیس کیش(وابسته به بانک پارسیان) می باشد و مجری پروژه نیز شرکت نارگون کیش بوده که از جمله شرکتهای مطرح در عرصه عمران و ساخت در جزیره کیش محسوب می گردد .

مشخصات برج های مسکونی پارسیس 

کاربری: مسکونی 

متراژ زمین:20500 متر مربع

زیر بنای کل : حدود 63000 متر مربع در 2 برج 

تعداد طبقات :15 طبقه (12 طبقه مسکونی + 2 طبقه پارکینگ + 1 طبقه لابی

تعداد واحد هر برج: واحد126 در سه بال مثلثی شکل

تعداد کل واحد ها :252

محل اجرا: شرق جزیره کیش

 

مورد اجرا شده توسط شرکت اژدری نوین در پروژه پارسیس کیش اجرای بیش از 5 کیلومتر جان پناه شیشه ای طبقات می باشد که دیتایل این جان پناه به صورت اختصاصی توسط شرکت اژدری نوین طراحی و اجرا شده است که برای اولین بار در مجتمع مسکونی پارسیس به مرحله اجرا درآمده است .

جان پناه توسط نبشی های آلومینیومی به زمین نصب گردیده و در اصل نگهدارنده پایه های شیشه ای می باشد . 

پایه جان پناه نیز با دیتایل فین گلس از جنس شیشه دو لایه 10 میل ساده سوپرکلیر سکوریت لمینت شده و با سوراخ کاری جهت نگهداشتن هندریل است و محل اتصال پایه شیشه ای و هندریل از لاستیک با قالب اختصاصی بابت زیبایی به کار رفته است . 

عکس های در حال اجرا  

لازم به ذکر است یراق آلات به کار رفته مختص به این دیتایل طراحی و تولید انبوه رسیده است و با توجه به شرایط آب و هوایی خاص جزیره کیش از جنس آلومینیوم آنادایز شده سخت کاری شده با ضخامت بالا انجام گرفته است که تمامی مراحل طراحی و ساخت اختصاصی آن توسط نیروهای فنی شرکت اژدری نوین صورت گرفته و شیشه های جان پناه را به پایه ها متصل کرده که در عین ظرافت و زیبایی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است .

شیشه های اصلی جان پناه دو لایه 6 میل ساده سوپر کلیر سکوریت و لمنیت شده بوده که مقاوم و قابل استفاده در ارتفاع با مشخصات پروژه می باشد .